Poleć znajomym:

O nas

Każdego dnia dziesiątki witryn zapewniają setki możliwości oszczędzania pieniędzy na posiłki, spa, imprezy sportowowe i inne produkty oraz usługi. Oszczędności są niezwykłe - czasem nawet o 90% poniżej normalnych cen. Oferty pokazane tutaj mogą się wydawać zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, ale należy im zaufać - są prawdziwe.

To tylko kilkaset ofert, które uznaliśmy za najlepsze dla was w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. Te oferty są zazwyczaj dostępne w ograniczonej ilości i tylko przez ograniczony czas - często są to dni. Najpopularniejsze oferty mogą wyprzedać się bardzo szybko, więc ważne jest, aby zakupić je, gdy ci się podoba.

Zazwyczaj każdy z serwisów wyświetla tylko jedną albo dwie oferty na raz. Oznacza to, że w niektórych miastach, trzeba by przeczytać więcej niż kilkanaście e-maili dziennie, aby je wszystkie wyszukać. W tym momencie wkracza RadarOfert.pl oferując bezpłatny, szybki i wygodny sposób wyszukiwania ofert dostępnych w Twoim mieście.

Codziennie śledzimy, indeksujemy i kategoryzujemy lokalne oferty, abyś nie tracił więcej czasu na ich przeglądanie. Zapisz się do naszego newslettera i Facebooka, lub odwiedzaj naszą stronę każdego dnia. Nigdy nie będziemy udostępniać waszych informacji kontaktowych bez wyraźnej zgody - my również nie lubimy spamu jak Ty!

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z RadarOfert.pl, to pamiętaj że jest to całkowicie za darmo i bez zobowiązań.

Co to jest RadarOfert.pl?
Słyszałeś o ofertach Groupon, Gruper, MyDeal? Jeśli tak, to już wiesz, że te miejsca oferują produkty i usługi - czasem aż 90% poniżej normalnych cen - na restauracje, spa, wydarzenia sportowe i inne produkty.

Ale czy wiesz, że jest takich stron ponad 100 na całym świecie? W niektórych miastach trzeba by przeglądać kilkanaście stron i e-maili każdego dnia, aby znaleźć interesujące nas oferty. Lubimy te miejsca, ale okazało by się, że każdego dnia dostawalibyśmy coraz więcej e-maili przez co tracilibyśmy dużo czasu, aby znaleźć te, które byłyby najbardziej interesujące i istotne dla nas. Nie chcesz spędzać tak czasu? - i nie powinieneś. Dlatego stworzyliśmy RadarOfert.com, darmowy, szybki i wygodny sposób, aby pozostać na bieżąco w temacie wielkich oszczędności czasu i pieniędzy dzięki ofertom dostępnym w Twoim mieście. Śledzimy, indeksujemy oraz kategoryzujemy oferty w serwisów lokalnych przez całą dobę, abyś nie tracił więcej czasu na ich przeglądanie.

Ile kosztuje używanie RadarOfert.pl?
RadarOfert.pl sam w sobie jest darmowy. Tak, naprawdę. Jeśli widzisz ofertę i ona Ciebie interesuje to po prostu kliknij na niego a przekierujemy Cię we właściwe miejsce, które to oferuje. Możesz dowiedzieć się więcej na temat transakcji i podjąć decyzję, czy go kupić bezpośrednio z docelowego serwisu.

Czy muszę zapisać się do waszego newslettera?
Zapisując się do naszejgo newslettera, dostaniesz jeden e-mail codziennie rano, ze wszystkimi ofertami, które interesowały by Ciebie i znajdują się w Twoim mieście.

Nie widzę mojego miasta,  co się stało?
Gdy nie widzisz swojego miasta, oznacza to iż dla Twojego miasta nie ma żadnych ofert.

Co jeśli mam problem z ofertą, którą kupiłem?
Pomyśl o RadarOfert.pl jako o wyszukiwarce: pomożemy Ci znaleźć najlepsze i najbardziej interesujące oferty każdego dnia, ale przy każdym zakupie pomyśl zanim zdecydujesz się to na ich zakup. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, każdy z serwisów posiada dział obsługi klienta z podanym numerem telefonu lub adresem e-mail, dzięki którym można szybko rozwiązać problemy. Pamiętaj, aby przeczytać i przestrzegać zasad oraz warunków w każdym serwisie i każdej oferty.

Widziałem ofertę na RadarOfert.pl ale teraz nie mogę jej wyszukać. Co się stało?
Aktualizujemy naszą stronę na bieżąco, ale niektóre oferty są tak popularne, że sprzedają się szybko, lub w bardzo krótkim czasie. Jeśli nie znajdą Państwo oferty to jest duża szansa, że oferta wygasła, lub osiągneła maksymalny poziom wykupu.

Najlepsze oferty dla Ciebie

Najlepsze oferty dla Ciebie w jednej wiadomości!
Ogromne zniżki na rozrywkę, sport i wiele innych. Nie czekaj zapisz się już teraz!